طراحی سایت
طراحی سایت شرکتی، فروشگاهی، آموزشی و اختصاصی با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و رعایت اصول طراحی و کد نویسی انجام می‌شود.
02
بازاریابی و مدیریت شبکه های اجتماعی
راه اندازی شبکه های اجتماعی همراه با افزایش کاربران و طرفداران کسب و کار شما (لایک، کامنت و ...) همچنین تبلیغات در شبکه های اجتماعی به رشد کسب و کار و فروش شما کمک ویژه ای می‌کند.
03
سئو و بهینه سازی
سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت، شامل توسعه و ویرایش مطالب، اصلاح کدهای برنامه‌نویسی و همچنین افزایش سرعت سایت می‌باشد. که با رعایت تمامی قوانین حاکم در موتورهای جست و جو برای وب سایت و کسب و کار شما انجام می‌شود.
04
تولید محتوی
تولید محتوی تخصصی (مقاله، کنفرانس، بروشور، بنر، تراکت و ...) در رابطه با معرفی، خدمات و محصولات کسب و شما در راستای افزایش فروش، بازدید، جذب سرمایه گذار و مخاطب و رتبه گوگل انجام می‌شود.
05
دیجیتال مارکتینگ
روز بروز اهمیت کسب و کار انلاین و کاربران فعال در این بسترها افزایش می‌یابد. از این رو طراحی پلن و استراتژی برای رشد کسب و کار شما لازم است.
06
برندینگ
در برندینگ یا برندسازی تمام اقداماتی که لازم است تا تصویری برجسته‌ از محصول، خدمت و مجموعۀ شما در ذهن مخاطب شکل بگیرد، برای کسب و کار شما انجام می‌شود و ارتباطی حسی بین شما و مشتریان شکل می‌گیرد.
left_bottom_02left_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01

لیست کامل خدمات

طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت شرکتی
گزارش و تجزیه و تحلیل
محتوای اینفوگرافیک
توسعه وب
مدیریت محتوا

چرا ما را انتخاب کنید؟

مشاورانی توانمند
ما به کسب‌و‌کارها کمک می‌کنیم تا در مسیر توسعه و نوآفرینی خود در فضای آنلاین، از مشاورانی توانمند و با تجربه بهره‌مند شوند.
خدمات حرفه ای
طراحی اختصاصی و منحصربه فرد با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، براساس استانداردهای سئو و پشتیبانی ۱۴ ماهه حرفه ای،و همچنین خدمات توسعه پس از فروش و همکاری رضایت بخش دو طرفه جزو الزامات کار با تیم ما محسوب می‌شود.
تیم متخصص
تیم ما متشکل از اعضای حرفه ای در بخش های گرافیک، برنامه نویسی، فرانت اند ، سئو و ... میباشد که بسیار توانمند و متعهد بوده و تا تحویل پروژه شما با شکیبایی همراهتان خواهند بود.
قیمت مناسب
کامل بودن خدمات بخصوص سایت ها و قیمت مناسب پکیج های ما، یک مزیت رقابتی در بین همکارانمان بشمار می آید.