درباره ما

گروه وب دیزاین در سال 1400 با نام جدید گروه پویان امینی فعالیت خود را آغاز نمود.در گروه ما تلاش بر این است تا بتوانیم مهارت ، خلاقیت ، نبوغ و تکنولوژی را با هم ترکیب کرده و محصولات و خدماتی نوین را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهیم. امیدواریم که این خدمات و محصولات در کنار حصول نتایج مطلوب برای شما، نقشی زیبا در ذهن شما شکل دهند و تجربه ی شیرینی از همراهی و با هم بودن داشته باشیم.

همراهان ما
35
+
پروژه ها
159
+
left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01

تاریخچه ای کوتاه از فعالیت های ما

سال ۱۳۸۸
ایجاد گروه طراحی وب دیزاین
طراحی سایت، پشتیبانی، و راه اندازی بسترهایی با زبان‌های javascript - html - css - php شروع کار ما در حوزه طراحی سایت بود. در سال ۱۳۸۸، من پویان امینی در رشته کامپیوتر نرم‌افزار شروع به تحصیل کردم اما با توجه به اینکه در زمان‌های قبل‌تر از دانشجویی به کمک برادر بزرگ‌ترم با این فضا آشنا بودم توانستم تا در ابتدای دوره دانشجویی در این حوزه شروع به فعالیت کنم، در آن زمان تجارب من بسیار اندک و کوچک بود و فضای وب، فضای جدید و ناشناخته در کشورمان ایران بود. بنابراین تصمیم گرفتیم در این حوزه شروع به فعالیت کنم و با استفاده از امکانات آن دوره به زبان های HTML - CSS - JAVA -
PHP مسلط شدم و فعالیت خود را در این زمینه آغاز کردم.
در آن زمان موتور جستجوگر گوگل بسیار ضعیف و کوچک بود و الگوی خاصی جهت بالا آمدن سایت‌ها به جز تعداد و دفعات کلیک نداشت، دوران عجیب و راحتی برای سئوکاران بود.
سال ۱۳۹۰
راه اندازی استارتاپ دکوریاب
در سال ۱۳۹۲ اقدام به تاسیس طرحی نو و جذاب در زمینه طراحی داخلی بود و تجارب پیشین من جهت راه‌اندازی این شرکت شده بود. خوب یادم است که در آن سال‌ها پلتفرم های جوملا و اپن کارت حرف اول را می‌زدند من هم به کمک این پلتفرم ها تلاش کردم برند خودم را ایجاد و فروشگاه اینترنتی در حوزه طراحی داخلی ایجاد کنم. سال های جالب و عجیبی بود عدم تسلط من در حوزه مدیریت و کمبود منابع مالی در آن زمان بحرانهایی را ایجاد کرد که در بلند مدت منجر به شکست این پروژه گردید، اما تجارب ارزنده آن همراه همراه و کنار من است.
سال ۱۳۹۳
صادرات و فروش کالا به کشورهای همسایه
در ابتدای سال ۹۳ بود که اولین درخواست یکی از دوستان سبب شد تا من در این حوزه ورود کنم. ایشان به دنبال شرکت مالی و بازرگانی در حوزه غربی کشور بودند تا محصولات شان را برای آنها صادر کند من با استفاده از تجارب پیشین در حوزه واردات و تجاربم در حوزه وب توانستم مشتریانی را برای ایشان محقق کنم جالب بود که توانسته بودیم تمامی واسطه ها را در این حوزه کنار بگذاریم و به صورت مستقیم مشتری نهایی خود را پیدا کنیم. اثربخشی و کارایی این طرح و موضوع دست ما را در این حوزه بازتر کرد تا جایی که به توصیه همان دوستان مشتریان جدید جهت صادرات کالا به جمع ما پیوستند و از این موقعیت بهره بردند.
سال ۱۳۹۵
راه‌اندازی بخش توسعه نرم‌افزار و اپلیکیشن
پس از چند سال تجربه در حوزه صادرات و جذب مشتریان خارجی و اثر آن بر شرکت ها، در ذهنم موضوعی جرقه زد که چگونه خودم هم صادرات خدمات را در کشورهای دیگر تجربه کنم در آن زمان با توجه به تجارب قبلی و بازتر بودن فضای نسبی بازارهای اقتصادی و بانکی ایده کار با دیگر کشورها را آغاز کردم و توانستیم همراه با گروه خوب و توانمندم پروژه های متنوعی در حوزه IT دریافت کنیم پس از مدت زمانی این مسئله اوج و قدرت بیشتری گرفت و تا به حال در حال ادامه است جالب این بود که در طی این فرایند پروژه های گسترده و کلان با شرکت‌هایی با نام‌های مطرح، سفارشات خود را به ما ارائه می‌دادند و تیم ما همواره در کنار آنان است.
سال ۱۳۹7
فروش و توسعه کسب و کار در دیگر حوزه‌ها
سال ۹۸ سال عجیبی بود اولین سرمایه گذاری من در حوزه غیر تخصصی بود. من اقدام به تاسیس خانه بازی بزرگسالان کردم ایده ای نو و متناسب با نیازهای روانی و اجتماعی جامعه، فضایی که خانواده ها و جوانترها بتوانند در کنار همدیگر مشغول به بازی شوند اما متاسفانه کرونا آمد... تلاش‌های من در جهت بقای این بیزینس بی‌وقفه ادامه داشت تمامی توان‌های مالی، فکری و مدیریتی خود را وسط گود گذاشتم تا شاید این کسب و کار روزی رونق بگیرد. عدم تجربه در تعامل مستقیم با مشتریان و CRM ضعیف، از همه مهم‌تر تعطیلات پیاپی دوران کرونا کار خود را کرد من تسلیم این موضوع شدم که دیگر امکان نگهداری این کسب و کار وجود ندارد. امان از تجارب جدید... در مرداد ماه سال ۹۹ این طرح را تعطیل کردم
سال ۱۴۰۰
احداث گروه پویان امینی
در سال ۱۴۰۰ پس از احیای خودم از فشارهای سال گذشته و بستن خانه بازی، اقدام به تغییر نام گروه طراحی سایت دیزاین گروپ به نام گروه پویان امینی کردم و تمامی تجارب خود را در این حوزه و در این مجموعه در اختیار همراهان خودم قرار دادم پس از احداث این گروه توانستم در حوزه های IT و IOT فعالیت بیشتری داشته باشم و به علاقمندی خودم که همان راه اندازی کسب و کارهای نو می باشد بپردازم. از سال ۱۴۰۰ تا به حال با افزایش تعداد همراهانمان در حوزه طراحی سایت، صادرات و راه اندازی کسب و کارهای نوپا اتفاقی زیبا رقم خورد و آن هم به کار آمدن تمامی تجارب تلخ و شیرین گذشته به شکل یکپارچه بود. امیدوارم تا بتوانیم در این گروه همواره کنار شما دلسوزانه با بهترین عملکرد در جهت رشد، توسعه و افزایش بهروری مالی و اقتصادی اقدام نمایید و خواسته های شما را محقق نماییم.

چگونه کار می کنیم

مدیریت سازمانی
ساختار سازمانی، مدیریت منابع انسانی،توسعه استراتژیک و ارتقا توانمندی های سازمانی از مهمترین اهداف و اولویت های سازمان می‌باشد.
انرژی و منابع را متمرکز کنید
بهبود کارایی، تعهد به استاندارد ها،بهره‌وری مالی،استفاده از تکنولوژی های نوآورانه،اندازه گیری و مانیتورینگ و داشتن نقشه راه جزو اولویت های ما می‌باشد.
در حال توسعه عناصر حیاتی
توسعه منابع انسانی، منابع مالی، فعالیت های عملیاتی، روابط با مشتریان،بروزرسانی محصولات و شناخت نیاز بازار و فعالیت مستدام در سازمان از اولویت های ما می‌باشد.